Szanowni Państwo

Jest nam bardzo miło, że możemy przedstawić się jako specjalistyczna firma działająca w zakresie systemów uzdatniania wody dla domów, laboratoriów i przemysłu.

Nasza firma powstała w 1998 roku, a 15 lat doświadczenia w branży filtracji (oczyszczania) wody najlepiej świadczy o zaangażowaniu z jakim staramy się prowadzić nasz biznes. Zajmujemy się wdrażaniem systemów uzdatniania wody przez wszystkie jego etapy (projektowanie i konstruowanie stacji, montaż oraz serwisowanie), dzięki czemu nasze urządzenia objęte są kompleksową i profesjonalną opieką przez cały okres ich działania.

INTEREKO jest firmą rodzinną założoną przez doktora nauk przyrodniczych Marka W. Molińskiego, powstałą z połączenia wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim z pasji do zdrowego trybu życia. Siłą napędową naszej działalności jest człowiek, dlatego też kontakt z Klientem jest jej najistotniejszym elementem. Bez wątpienia jednak, naszym celem pozostaje ludzkie zdrowie, ponieważ wiemy, że tylko ono pozwala w pełni cieszyć się życiem.Nie trzeba pisać jak istotną rolę w funkcjonowaniu istot żywych spełnia woda. Należy jednak zwrócić uwagę na źródła, z których dostarczamy jej naszemu organizmowi. Posiada to niewątpliwy wpływ na czystość i jakość tej życiodajnej substancji. Tylko woda oczyszczona może prawidłowo służyć naszemu ciału i wspomagać jego poprawne funkcjonowanie.

Woda niezbędna jest również w każdym procesie produkcyjnym, dla każdej gałęzi przemysłu, dlatego w swojej ofercie posiadamy urządzenia spełniające najwyższe wymagania zarówno pod kątem wody pitnej (odwrócona osmoza), domowej (odżelazianie, zmiękczanie), jak i przemysłowej oraz laboratoryjnej.

Od 7 lat jesteśmy liderami na rynku ogólnopolskim w uzdatnianiu ultraczystej wody do celów laboratoryjnych. Zajmujemy się produkcją stacji demineralizujących wodę dla potrzeb analizatorów medycznych (biochemicznych). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytemu w tak wysoce specjalistycznej branży nasze urządzenia cechuje duża kompaktowość (dostosowanie do nawet niewielkich powierzchni) oraz korzystny stosunek kosztów eksploatacji względem wydajności stacji.

Tajemnicą sprawnego działania i prężnego rozwoju naszej firmy jest jej osobowy, rodzinny charakter. W czasach wszechobecnych korporacji, w których trudno dotrzeć do osoby bezpośrednio odpowiadającej za wykonywaną dla klienta usługę, wydaje nam się być to powodem do dumy. Jesteśmy przede wszystkim skupieni na potrzebach i oczekiwaniach naszego Klienta, jednocześnie gwarantując najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.